DORUK UN

Bir buğday tanesinden kocaman dünyalar kurmak için yola çıkan Doruk Un, sektöre yön veren bir kuruluş olarak kök saldı ve gelişti. Yaptığımız işe değer katmaya olan adanmışlığımız, alanımızda kısa sürede lider olmamızı ve ilklere imza atmamızı sağladı.  

Sahip olduğumuz uluslararası kalite belgeleri ve güvencesi, modern yönetim anlayışı ile birlikte uzun yıllardır Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP)’nın tercihli tedarikçisiyiz.  

Günde 1250 ton buğday kırma kapasitesi, yıllık 350 bin ton un üretimi, 60 bin ton buğday depoloma kapasitesi ve 20 bin m2 ileri teknoloji donanımlı un fabrikamızda, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz. Ayrıca, 46.000 metrelik harici buğday depolama silosu kapasitesiyle geniş hacimde üretim yapma avantajına sahibiz.  

Tekirdağ’da, limana yaklaşık 8 km mesafede konumlanmış olan fabrikamız hem ham madde tedariğinde hem geniş bir coğrafyaya ihracat yapabilme yeteneğinde büyük bir lojistik avantaj oluştururken, uygun fiyat sunma fırsatı veriyor.  

Sahip olduğumuz modern üretim tesisi ve güçlü, nitelikli insan kaynağı ile özellikle son yıllarda un, tahıl ve hububat sektörünün yakından takip edilen lider kuruluşu haline geldik. 

Daha fazlası için: dorukun.com.tr
Yükleniyor...